Tüm enerji ihtiyaçlarınız için en güvenilir ve ekonomik çözümleri tasarlıyoruz.

HAKKIMIZDA

Mobil enerjinin en tecrübeli, yerli ve özel kuruluşuyuz. Gelecekçi düşünerek taşınabilir enerjinin istikbalini şekillendiriyoruz. Ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.

Bataryayı biz icat etmedik ancak, geliştirdik, geliştiriyoruz...

Batarya tasarım ve üretim hizmetleri sunan BATRON ENERJİ,  Tübitak 1512 Teknogirişim sermayesi desteği programı ile kurulmuş olup batarya endüstrisi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Batarya mekaniği ve elektroniği, gömülü sistem tasarımı, test mühendisliği ve proje yönetimi konusunda 15 yılın üzerinde tecrübeye sahip, uzmanlaşmış mühendis kadrosuna sahiptir.

Farklı sektörlerdeki onlarca ünlü markanın ürünlerinde kullanılan yüksek teknoloji Li-Ion batarya sistemlerini geliştirmekte ve üretmektedir.

Batron Enerji, Elektrikli arabalar, bisikletler, insansız araçlar, askeri cihazlar, depolama sistemleri, robotik sistemler, dronlar, tıbbi cihazlar ve benzeri onlarca farklı uygulama için yılda yaklaşık 50 ye yakın batarya sistemi geliştiriyor.

Tasarım, donanım ve yazılım geliştirme, test ve prototip mühendisliği, termal yönetim, şarj teknolojisi, mekanik tasarım ve daha birçok yenilikçi konu alanında uzman Ar-Ge mühendisleri ile gerçekleştiriliyor.

Batron Enerji, prototip sürecinden başlayarak ürünlerin son kullanıcıya ulaşana kadar ki, değer zincirinin tüm bileşenlerini kapsayan, benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile müşterilerimizle aynı ekibin üyeleri gibi çalışıyor, tasarım değişikliklerine hızlı ve etkin reaksiyonlar veriyor ve en güvenilir batarya ürünlerini sunuyoruz.

BATRON ENERJİ A.Ş.

Batron Ar-Ge
Batron Pil Üretimi
Batarya Test Ünitesi

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, müşterilerimizin tüm enerji gereksinimleri için en hızlı inovatif çözümleri sunarak dünyada lider olan, batarya ve enerji depolama sistemleri tasarım ve üreticisi olmak.

MİSYONUMUZ

Mobil enerji ve batarya sistemleri için, profesyonel çözümler sunmak.

Sosyal Medyadayız!