TELL US YOUR NEEDS, LET WE PRODUCE!

Endüstrinin önde gelen batarya üreticilerinden biri olan BATRON ENERJİ A.Ş. batarya ve pil paketleri tasarım ve mühendisliğinde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize benzersiz uygulamaları için tıp alanından askeri alanlara, endüstriyel alandan uzay alanı ve ötesine kadar komple enerji çözümleri sunuyoruz. Lider pil üreticileri ile çalışarak, müşterilerimiz için en güvenilir ve en ekonomik özel pil paketi çözümlerini sunabiliyoruz.

Özel pil paketleri için teklif isteyin veya daha fazla bilgi için bize ulaşın!

İhtiyaçlarınıza Göre Özel Pil Paketleri

Özel batarya paketi tasarım ve mühendislik yeteneklerimizle, Batron Enerji A.Ş., aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli batarya hücre kimyalarını kullanarak özel portatif güç sistemleri tasarlayabilir ve üretebilir:

  • Alkalin
  • Lityum
  • Lityum İyon
  • Lityum Polimer
  • Lityum Demir Fosfat
  • NiCd
  • NiMH

Geliştirdiğimiz tüm özel akü paketlerinin hücre kimyası, her bir müşteri uygulamasının özel gereksinimlerini karşılamak için dikkatlice seçilmiştir. İhtiyacınız olan performansı ve güvenilirliği sağlayan, beden ve yapılandırma gereksinimlerinize uyan eksiksiz ve özel bir güç çözümü oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Hem birincil hem de ikincil kimyaları kullandığımız için müşterilerimizin çok özel batarya paketlerine ve batarya çözümlerine erişimine imkan sağlıyoruz.

Gelişmiş mekanik ve elektronik batarya tasarım araçları ve test ekipmanlarımızın yanı sıra kapsamlı özel yazılımlarımız ve mühendislik deneyimimiz ile müşterilerimizin bataryalarının güvenliğini, güvenilirliğini ve üretilebilirliğini üretim öncesinde simüle ederek olası uygunsuzlukların önüne geçebilmekteyiz.

Özel Akü Tasarım Ekibi

Özel Batarya Paketi Tasarımında görev alan mühendis ve teknisyenlerimiz 15 yıldan fazla batarya tasarımı deneyimine sahiptir. Sürekli eğitim ve sertifikalandırma, montaj teknisyenlerimizin, endüstrideki en gelişmiş tasarımlara sahip, inovatif özel pil paketleri üretebilmelerini sağlar.

Batron Enerji A.Ş. mühendislik ekibi, özel pil paketleri, pil takımları ve şarj cihazları tasarlama ve üretme konusundaki bu kapsamlı deneyimi ile enerji ihtiyaçlarınızda her zaman sizin yanınızdadır. Tasarım ve prototipleme aşamalarından en son üretime kadar, uygulamanıza mükemmel enerji çözümü sunmak için BATRON ENERJİ A.Ş. ye güvenebilirsiniz.

Üretim Tesisi ve Donanım

Batarya üretim tesisimizin sürekli iyileştirilmesine olan bağlılığımız sayesindeBatron Enerji A.Ş. sürekli olarak en yüksek kalitede ürünler sağlayabilir. Üretim ve test ekipmanlarımızın iyileştirilmesi ve arttırılması ve çalışanlarımızın sürekli eğitilmesi ve sertifikalandırılması sayesinde müşterilerimizin taleplerini karşılayabilir ve endüstrimizin değişen pazar koşullarının önünde kalabiliriz.

Yüksek Kaliteli, Yüksek Performanslı Özel Pil Takımları için Bize Ulaşın

Benzersiz uygulamanız için ihtiyacınız olan pil paketlerini size sunmak için gereken deneyime ve uzmanlığa sahibiz. İhtiyacınız olan özel pil paketleri için fiyat teklifi isteyin veya daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.